filmiprogramm

PÄRAND. ANU RAUD.

Filmi reźissöör: Erle Veber
Produtsent: Erik Norkroos
Elav muusika: Marta Chan (viiul).
 
Film linastub Hiiu Folgi raames reedel, 16. juulil, kell 13.00Kärdla Kultuurikeskuses.

Hind: 6.-/5.- (pensionär, tudeng, laps) ja 4.-/festivali passiga.

Tekstiilikunstnik Anu Raud naudib väga elu vanaisa talus Käärikul. Ta pole kunagi mõelnud seal millegi lammutamisest lihtsalt sellepärast, et see on vana. Või muutmisest muutmise pärast. Talle meeldib, kui teda ümbritsev on täis tipitud elu. Anule meeldivad ka väikesed asjad – need lihtsalt sobivad maale. Ta ihkab näha väikseid teid ja väikseid külasid. Ta leiab, et väikestes kohtades võivad inimesed kasvada palju suuremaks kui suurtes. Ja suuremates kohtades jäävad tema arvates inimesed lihtsalt väikeseks. Mõtlemiselt.

Kaader filmist “Pärand. Anu Raud”. Foto: Erik Norkroos.
Anu Raud kiigel. Foto: Erik Norkroos.

Olevik on mineviku pärand.

Tulevik on oleviku pärand.

“Pärand. Anu Raud.” on film inimese juurtest ja latvadest, unistusest ja vajadusest midagi endast maha jätta, hävimatutest väärtustest ja väikeste asjade võlust.

Selles eepilises filmis näeme kunstnik Anu Rauda mõtisklemas inimese juurtest ja latvadest, unistustest ja vajadusest midagi endast maha jätta, hävimatutest väärtustest ja väikeste asjade võlust.

 

Kinobuss & filmitöötuba

Kinobuss kõlab nagu buss, kuid tegelikult on ikka inimesed!  Ja kinoinimesed tulevad ja teevad noorte ja vanadega töötoas filme – nagu ka nüüd festivalil.

Tule Filmitöötuppa ja võta veidi aega – mõtleme koos, kuidas peas keerlev idee ja lugu vormida olemasolevate kunstiliste vahenditega üheks mõnusaks filmiklipiks. Pole vaja karta, et hakkama ei see – filmimees Mikk Rand aitab igas protsessis kaasa, film saab hea! 🙂

Kinobuss-Kinokoda-Kinovõrk
hellar: +372 51 000 48
skype: miljardmasin
http://kinokoda.kinobuss.ee

Kino Peab Saama! / Cinema On Demand!