lastepesa

Hiiu Folk on alkoholivaba peresõbralik festival, seetõttu kuuluvad meie programmi juurde ka lastepesad – mõnusad ja hubased paigad, kus lapsed saavad meisterdada ja mängida ning kus toimuvad vahvad tegevused.
 
Lastepesas saab teha kõristeid, punuda sõbrapaelu, joonistada ning värvida pilte. Ka saavad lapsed osa laulumängudest, mängida erinevaid pille ja mänguasjadega ning lugeda või vaadata raamatuid. 
Reedel ja laupäeval on Kassari kiigeplatsil lastel külas Lotte.
 

Hiiu Folgil on väikestele külalistele mõeldud ka toitu valides – leidub nii igasuguseid tervislikke kui ka lihtsalt lastele maitsevaid toite, sh pannkooke jms.

Hiiu Folk on alkoholivaba festival, mis teeb lastega peole tulemise eriti turvaliseks. 2015. aastal valis ajakiri Pere ja Kodu Hiiu Folgi Eesti kõige peresõbralikumaks festivaliks.

Lastepesas saab teha kõristeid, punuda sõbrapaelu, joonistada ning värvida pilte. Ka saavad lapsed osa laulumängudest, mängida erinevaid pille ja mänguasjadega ning lugeda või vaadata raamatuid. 
Leia meid üles ja tule mängima!
Lastepesa kontakt Kassari kiigeplatsil:

 

TRIINU PIHEL
56907373 /  triinuplix@gmail.com

Piibarid

 

Piibarid tutvustavad lastele oma pille ja aitavad meisterdada lastele oma pilli.

Pillilaual leidub: kannel, torupill, mandoliin, ukulele, karmoška, akordion, bajaan, lõõtspill, nuppviiul, moldpill, hiiu kannel, lokupill, pasunad ja viled ning veel kohvritäis pille. 

Kuidas neist hääl välja tuleb ja kuidas neid mängitakse, seda saab uurida koos Piibari õpilaste ning nende õpetaja Jaagup Kippariga. 

Koju kaasa meisterdamiseks vähemasti putkevile ja pilliroost roopill. Rütmipillide uudistamiseks ei pea veel rääkida oskama. Mõne pilliviisihääle saab kätte igaüks ning siiani proovimata pillimudel leidub arvatavasti ka kutselisel muusikul.