* * *

Tegijad

* * *

Festivali korraldaja MTÜ Hiiu Folk

registrikood: 80378020
aadress: Mäe 3-9, Käina 92101, Hiiumaa
a/a: LHV pank, EE637700771001489726

Astrid Nõlvak Festivali juht, programmijuht, partnerid 5615 0002, astrid.nolvak@hiiufolk.ee
Riina Tobias Pressiesindaja 509 2722, press@hiiufolk.ee
Ly Meldorf Piletimüügijuht 5346 3896,
piletid@hiiufolk.ee
Siiri Rüütelmaa Kirikukontsertide päeva koordinaator 528 0592,
kirikukontserdid@hiiufolk.ee
Jaane Lend Helitehnika 5663 6402,
jaane@estvox.ee
Allar Org Valgustehnika 5666 2097,
allar@kontsertvalgus.ee
Heli Tuisk Kassari kiigeplatsi koordinaator 5664 3876,
kiigeplats@hiiufolk.ee
Heli Lelumees Õpitubade ja majutuse koordinaator 5563 6874,
opitoad@hiiufolk.ee
Arno Kuusk Filmiprogrammi koordinaator 526 7075,
kino@hiiufolk.ee
Inna Lepik
Loodusmatkade koordinaator 5661 0062,
Loodusmatkad@hiiufolk.ee
Anne-Ly Torstensson Laadamüügi- ja toitlustuse koordinaator 5606 0711,
Anne-Ly.Torstensson@hiiufolk.ee
Triinu Pihel Lastepesade koordinaator 56907373, triinuplix@gmail.com
Oliver Kolga Turvatiimi juht 5835 1721,
turva@hiiufolk.ee
Kaili Kunto Keskkonnatiimi koordinaator 5347 5594,
keskkond@hiiufolk.ee
Tiina Koit
Fototiimi juht 5695 5795,
foto@hiiufolk.ee
Kristjan Arunurm Festivali päevajuht 5664 3506,
kristjan.arunurm@hiiufolk.ee
Merli Jürisoo Festivali meened 5566 5880,
meened@hiiufolk.ee
Oskar Tikka Festivaliplatside kujundus 5661 0849,
kujundus@hiiufolk.ee
Valdek Alber Festivali kujundaja 5650 0744, valdek.alber@hiiufolk.ee
Martin Leosk Festivali autojuht 5684 3444, martin.leosk@hiiufolk.ee
Artto Aunap Festivali kodulehe toimetamine 5836 5784, artto.aunap@hiiufolk.ee

Viimased uudised

XVI Hiiu Folk pakub eriti rikkalikku programmi

Juba vähem kui viie nädala pärast avame Sõru paadikuuris XVI Hiiu Folgi, mille programm on pausijärgsele festivalile kohaselt eriti rikkalik. Eesti esinejaist rõõmustavad publikut Estonian Voices, Puuluup, Curly Strings, Justament, Rembetes ja Tõnu Oja, Mari Kalkun, Svjata Vatra, Ukraina naiskoor Zhurba ja Rute Trochinsky, Olavi Kõrre, Tintura ja Arno Tamm, Torupillikoor,…