* * *

Tegijad

* * *

Festivali korraldaja MTÜ Hiiu Folk

registrikood: 80378020
aadress: Mäe 3-9, Käina 92101, Hiiumaa
a/a: LHV pank, EE637700771001489726

Astrid Nõlvak Festivali juht, programmijuht, partnerid 5615 0002, astrid.nolvak@hiiufolk.ee
Riina Tobias Pressiesindaja 509 2722, press@hiiufolk.ee
Ly Meldorf Piletimüügijuht 5346 3896,
piletid@hiiufolk.ee
Siiri Rüütelmaa Kirikukontsertide päeva koordinaator 528 0592,
kirikukontserdid@hiiufolk.ee
Jaane Lend Helitehnika 5663 6402,
jaane@estvox.ee
Allar Org Valgustehnika 5666 2097,
allar@kontsertvalgus.ee
Heli Tuisk Kassari kiigeplatsi koordinaator 5664 3876,
kiigeplats@hiiufolk.ee
Heli Lelumees Õpitubade ja majutuse koordinaator 5563 6874,
opitoad@hiiufolk.ee
Arno Kuusk Filmiprogrammi koordinaator 526 7075,
kino@hiiufolk.ee
Inna Lepik
Loodusmatkade koordinaator 5661 0062,
Loodusmatkad@hiiufolk.ee
Anne-Ly Torstensson Laadamüügi- ja toitlustuse koordinaator 5606 0711,
Anne-Ly.Torstensson@hiiufolk.ee
Oliver Kolga Turvatiimi juht 5835 1721,
turva@hiiufolk.ee
Kaili Kunto Keskkonnatiimi koordinaator 5347 5594,
keskkond@hiiufolk.ee
Tiina Koit
Fototiimi juht 5695 5795,
foto@hiiufolk.ee
Kristjan Arunurm Festivali päevajuht 5664 3506,
kristjan.arunurm@hiiufolk.ee
Merli Jürisoo Festivali meened 5566 5880,
meened@hiiufolk.ee
Oskar Tikka Festivaliplatside kujundus 5661 0849,
kujundus@hiiufolk.ee
Valdek Alber Festivali kujundaja 5650 0744, valdek.alber@hiiufolk.ee
Martin Leosk Festivali autojuht 5684 3444, martin.leosk@hiiufolk.ee
Artto Aunap Festivali kodulehe toimetamine 5836 5784, artto.aunap@hiiufolk.ee

Viimased uudised

Tallinna loomaaed 80, Hiiu Folk 15!

Pühapäeval, 25. augustil on Hiiu Folgi ja Tallinna loomaaia sõbrad oodatud meie ühisele sünnipäevapeole loomaaeda! Hiiu Folgi kontserdikava loomaaia tuulikuplatsil: 10.50-11.00 Torupilliansambel11:00–11:15 Avasõnad: loomaaia direktor Tiit Maran, Hiiu Folgi juht Astrid Nõlvak11:25–12:10 ETV lastekoor, dirigendid: Aarne Saluveer, Silja Uhs 12:20–12:40 Tuuleviiul12:50 Astrid Nõlvak ja Kaarli kanneldajad13:00–13:40 Robirohi14:20–15:10 Lõõtsavägilased15:30–16:15 Puuluup16:35–17:20 Anu Taul ja…