* * *

Tegijad

* * *

Festivali korraldaja MTÜ Hiiu Folk

registrikood: 80378020
aadress: Mäe 3-9, Käina 92101, Hiiumaa
a/a: LHV pank, EE637700771001489726

Astrid Nõlvak Festivali juht, programmijuht, partnerid 5615 0002, astrid.nolvak@hiiufolk.ee
Riina Tobias Pressiesindaja 509 2722, press@hiiufolk.ee
Ly Meldorf Piletimüügijuht 5346 3896,
piletid@hiiufolk.ee
Siiri Rüütelmaa Kirikukontsertide päeva koordinaator 528 0592,
kirikukontserdid@hiiufolk.ee
Jaane Lend Helitehnika 5663 6402,
jaane@estvox.ee
Allar Org Valgustehnika 5666 2097,
allar@kontsertvalgus.ee
Heli Tuisk Kassari kiigeplatsi koordinaator 5664 3876,
kiigeplats@hiiufolk.ee
Heli Lelumees Õpitubade ja majutuse koordinaator 5563 6874,
opitoad@hiiufolk.ee
Arno Kuusk Filmiprogrammi koordinaator 526 7075,
kino@hiiufolk.ee
Inna Lepik
Loodusmatkade koordinaator 5661 0062,
Loodusmatkad@hiiufolk.ee
Anne-Ly Torstensson Laadamüügi- ja toitlustuse koordinaator 5606 0711,
Anne-Ly.Torstensson@hiiufolk.ee
Oliver Kolga Turvatiimi juht 5835 1721,
turva@hiiufolk.ee
Kaili Kunto Keskkonnatiimi koordinaator 5347 5594,
keskkond@hiiufolk.ee
Tiina Koit
Fototiimi juht 5695 5795,
foto@hiiufolk.ee
Kristjan Arunurm Festivali päevajuht 5664 3506,
kristjan.arunurm@hiiufolk.ee
Merli Jürisoo Festivali meened 5566 5880,
meened@hiiufolk.ee
Oskar Tikka Festivaliplatside kujundus 5661 0849,
kujundus@hiiufolk.ee
Valdek Alber Festivali kujundaja 5650 0744, valdek.alber@hiiufolk.ee
Martin Leosk Festivali autojuht 5684 3444, martin.leosk@hiiufolk.ee
Artto Aunap Festivali kodulehe toimetamine 5836 5784, artto.aunap@hiiufolk.ee

Viimased uudised

Hiiu Folk jätab aasta vahele

Hiiumaa pärimusmuusika festivali korraldajad on otsustanud oma armsa publiku, vahvate esinejate ja tublide korraldajate heaolu ja tervise huvides festivali aasta võrra edasi lükata. „Tänavune programm sai väga põnev ja on siiralt kahju, et ei saa publikule seda pakkuda,” ütles Hiiu Folgi korraldaja Astrid Nõlvak. „Õnneks on enamik esinejaid öelnud, et tahaksid…