Tintura

Facebook
facebook.com/TinturaBand

Tintura on uus kooslus, mis nägi ilmavalgust 2016. aasta alguses ja ajendiks esinemiskutse Elektroonilise Pärimusmuusika Festivalile. Nende helikeeles põimuvad erinevate rahvaste muusika, vinüülide krõbin, arhiivisalvestistelt sämpeldatud meloodiad ning end eesti pärimusmuusikas koduselt tundva Karoliina Kreintaali hääl ja rahvapillide tämbrid.

Varasemalt hip-hopi maailmas hästi tuntud DJ Lauri Tähe on löönud laineid Reketi DJ-na ning teeb koos elukaaslasega bändi Leikki. Karoliinat seevastu tuntakse viiuldaja ning lauljana ansamblite Knihv ja Torupilli Jussi Trio koosseisudest.

Viimased uudised

Parima hinnaga pärimusmuusika festival Hiiu Folk

15. korda toimuv Hiiu Folk – see on neli päeva kvaliteetseid kontserte Kassari kiigeplatsil, intiimsed kontserdid väiksemates paikades ja kirikutes üle terve Hiiumaa, töötoad, tegevused lastele, loodusmatkad saare kaunitesse paikadesse ning mõnus olemine kõigile, kes peavad lugu rahuliku atmosfääriga festivalist meretagusel maal. 18.–21. juulil esinevad: Tõnis Mägi, Naised Köögis, Marek Sadam ja Sadamasild, Nedsaja Küla…