Vox Clamantis ja leelokoor

Vox Clamantis ja leelokoor Verska naase´ programmi läbivaks teemaks on erinevate traditsioonide põimumine vaimulikus pärandis.

Gregooriuse laulu viljelev ansambel Vox Clamantis on dialoogis Värska naiste leelokooriga, kes annab edasi elusat pärimust, mis on neile igapäevaseks muusikaliseks keeleks. Kava läbivaks temaatikaks on vaimulik sõnum, mis kõlab nii Vox Clamantise esituses kui ka seto leelos.

Vox Clamantis koosseisus: Jaanika Kuusik, Jaanika Kilgi, Liisi Promet, Miina Pärn, Mari Kalling, Anto Õnnis, Sander Pehk, Lodewijk van der Ree, Sakarias Jaan Leppik, Taniel Kirikal, Aare Külama ja Ott Kask.

Kunstiline juht Jaan-Eik Tulve

Värska naiste leelokoor koosseisus: Jane Vabarna, Elo Toom, Tiina Kadarpik, Marika Keerpalu, Merle Suss, Marje Linnus, Eve Kapten, Laura Kruusamäe, Sille Leamon

Viimased uudised

Aasta vahele jätnud Hiiu Folk toimub kindlasti

Ootame oma publikut 16. Hiiumaa pärimusmuusika festivalile 15.–18. juulil, et aastase sunnitud pausi järel kokku saada. Muusikasõpru rõõmustavad sel erilisel aastal Estonian Voices, Puuluup, Justament, Mari Kalkun, Curly Strings, Svjata Vatra koos Rute Trochynsky ja Ukraina naiste kooriga Žurba, Ida-Elina Soomest ja paljud teised. Muidugi on võimalus osaleda loodusmatkadel ja õpitubades, pere…