Vox Clamantis ja leelokoor

Vox Clamantis ja leelokoor Verska naase´ programmi läbivaks teemaks on erinevate traditsioonide põimumine vaimulikus pärandis.

Gregooriuse laulu viljelev ansambel Vox Clamantis on dialoogis Värska naiste leelokooriga, kes annab edasi elusat pärimust, mis on neile igapäevaseks muusikaliseks keeleks. Kava läbivaks temaatikaks on vaimulik sõnum, mis kõlab nii Vox Clamantise esituses kui ka seto leelos.

Vox Clamantis koosseisus: Jaanika Kuusik, Jaanika Kilgi, Liisi Promet, Miina Pärn, Mari Kalling, Anto Õnnis, Sander Pehk, Lodewijk van der Ree, Sakarias Jaan Leppik, Taniel Kirikal, Aare Külama ja Ott Kask.

Kunstiline juht Jaan-Eik Tulve

Värska naiste leelokoor koosseisus: Jane Vabarna, Elo Toom, Tiina Kadarpik, Marika Keerpalu, Merle Suss, Marje Linnus, Eve Kapten, Laura Kruusamäe, Sille Leamon

Viimased uudised

Hiiu Folk jätab aasta vahele

Hiiumaa pärimusmuusika festivali korraldajad on otsustanud oma armsa publiku, vahvate esinejate ja tublide korraldajate heaolu ja tervise huvides festivali aasta võrra edasi lükata. „Tänavune programm sai väga põnev ja on siiralt kahju, et ei saa publikule seda pakkuda,” ütles Hiiu Folgi korraldaja Astrid Nõlvak. „Õnneks on enamik esinejaid öelnud, et tahaksid…