Valdek Elmi ja Regita Luukas

Tule kuula
Neljapäeval kell 16:00 Orjaku külamajas

Regita Luukas

Olen 16aastane hiidlane Käinast, kes juba 7 aastat oma elust pühendanud kandle õppimisele. Idee kannelt mängima hakata sain oma suuremalt õelt, kes õppis seda nagu minagi Astrid Nõlvaku käe all Käina Kaunite Kunstide Koolis. Pillimängu ja kooli kõrvalt meeldib mulle veel tennist mängida ning fotograafiaga tegeleda.

Valdek Elmi

Hiiumaal Kassaris olen veetnud kõik oma elu 19 aastat, sellest 9 aastat pilli mängides. Käina Kaunite Kunstide Koolis olen 7 aastat Astrid Nõlvaku käe all õppinud lõõtsalisi, põhipillina karmoškat. Ühe aasta olen ka ise pilliõpetajana töötanud ning karmoškat õpetanud. Kui aga pillimängust aega üle jääb, kehastun ümber näitemängu jaoks ning tunnen rõõmu mootorrattasõidust ja tehnikamaailmast.

Viimased uudised

Järgmisel nädalal algava 15. Hiiu Folgi teema on „Legendide saar”

Järgmisel nädalal algava 15. Hiiu Folgi tunnuslause on „Legendide saar”. Hiiumaa on muinasjutumaa, kus on peidus palju legendaarseid inimesi, paiku ja lugusid. Seega on mitmed festivali lisaprogrammi ettevõtmised pühendatud otse või kaude legendidele ja saare legendaarsete inimestele. * Leiger, Rudolf Tobias ja Torupilli-Juss Rudolf Tobiase majamuuseumi perenaine Ille Savioja pajatab reedel Hiiumaa vägilasest Leigrist. „Räägin …