TOTAL COLLAPSE

TOTAL COLLAPSE koosneb oma debüütesinemisel kahest Kõlarite dünastia esindajast, kus Paap ja Kelli Kõlari tihedas koostöös on esindatud mitte ainult erinevad generatsioonid, paljude stiilide süntees ja parimad jazz-rocki traditsioonid läbi aegade, vaid läbivalt on tuntavad ka maailmamuusika mõjud. Eriti südamelähedased on mõlemale muusikule afro- ja salsarütmid ja see on selgelt äratuntav ka nende muusikas.

Esinemist kannab halastamatu ja kohati peadpööritav rütmika, katkematult kruviv pinge ja improvisatsioon ning tehnilist teostust avardab nüüdisaegse tehnoloogia viimane sõna.

Kahe muusiku koostöös avanevad võimalused, mis suuremate koosseisude puhul oleksid mõeldamatud, kuid tänu tehnoloogilistele võimalustele kõlab duo kohati lausa suure bändina.

Ettekandele tulev repertuaar pakub üllatusi nii kunagistele Psycho ja Radari fännidele kui folgi ja maailmamuusika austajatele. Kindlasti leidub põnevust ja nuputamist muusikutele ja pillimeestele, kuid avastamist ja äratundmisrõõmu jätkub ka kõigile teistele.

Koosseis:

Paap Kõlar – hübriidtrummid ja löökpillid, samplerid, looperid, efektid ja ebamaised “stackaholic latin hybrid”-rütmikontseptsioonid teisest ilmast.
Kelli Kõlar – el. bass kui rütmigrupi kandev alus, perkussioon.


Ekstreemseid rütmielamusi Paradiisirannas!
Kõigile tasuta!
https://www.facebook.com/surfparadiis/

Viimased uudised

Hiiu Folk hoiab alkoholivaba joont

Pühapäeval lõppenud 15. Hiiu Folgi juhi Astrid Nõlvaku sõnul olid festivali märksõnadeks taas turvalisus ja perekesksus ning mõlemale andis nüüd ja annab ka edaspidi raami see, et üritus on alkoholivaba.  „Muusikud ja paljud-paljud külastajad ütlevad, et me teeme õiget asja – et niivõrd hea on olla kohas, kus ei ole purjus inimesi…