Redel Ruudus & Mirjam Kivisild

Tule kuula
Pühapäeval 23.juuli kell 16:45 Reigi kirikus

Ligi kolmeaastane Redel Ruudus (Aleksandra Kremenetski ja Valeria Jagudina) on Eesti muusikamaastikul ainulaadne ansambel, mis esitab džässi, folki ning popmuusikat erinevatel löökpillidel, põhirõhuga marimbal ja vibrafonil. Mirjam Kivisild annab löökpilliduole veel rohkem sära ja soojust, edastades oma erilise lauluoskusega vaimulike rahvaviiside sügavat sõnumit. Ansambli repertuaari mahub nii eesti rahvakoraalide ja juudi folkloori meeldejäävaid meloodiaid, Aafrika-pärast rütmikat kui ka tohutu hulk improvisatsiooni.

Oktoobris 2016 nägi ilmavalgust trio debüütplaat „Maa ja Taevas“, kus lisaks kirikukoraalidele ja originaalloomingule on kavaga läbi põimunud Timo Lige lugu „Vähem mind ja rohkem Jeesust“.

Mirjam Kivisild – laul, kalimba
Aleksandra Kremenetski – vibrafon, marimbula, löökpillid
Valeria Jagudina – marimba, löökpillid

www.redelruudus.com

Viimased uudised

Aasta vahele jätnud Hiiu Folk toimub kindlasti

Ootame oma publikut 16. Hiiumaa pärimusmuusika festivalile 15.–18. juulil, et aastase sunnitud pausi järel kokku saada. Muusikasõpru rõõmustavad sel erilisel aastal Estonian Voices, Puuluup, Justament, Mari Kalkun, Curly Strings, Svjata Vatra koos Rute Trochynsky ja Ukraina naiste kooriga Žurba, Ida-Elina Soomest ja paljud teised. Muidugi on võimalus osaleda loodusmatkadel ja õpitubades, pere…