Mirjam ja Aleksandra

Mirjam Kivisild on laulja kelle hääl ei jäta ükskõikseks. Tema esituses on isikupära ja tundlikku dünaamikat, ilu ja teksti sügavat läbitunnetamist. Mirjam on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrant klassikalise kitarri erialal, laulma hakkas ta aga ammu enne kitarriõpingutega alustamist.
Mirjami hääl on kindlasti tuttav nii mõnelegi kuulajale ansamblist „Trepikoda“.

Aleksandra Kremenetski on löökpillimängija, kelle mängus on kontraste ja mõnusat tiksu, virtuoossust ja kauneid meloodiaid. Aleksandra kireks on erinevad trummid ja löökpillid nagu vibrafon, marimbula, kalimba, kuid samuti iidsed rahvakoraalid oma meeldejäävate meloodiate ning sügavate sõnadega.
Mirjam ja Aleksandra püüavad juhtida kuulaja laulu, kitarri ja löökpillide abil vaimulike rahvaviiside maailma.

Mirjamit ja Aleksandrat seob nii aastatepikkune muusikatöö Oleviste koguduses kui ühised õpingud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Mirjam on korduvalt esinenud koos Aleksandra asutatud löökpilliduoga „Redel Ruudus“ ja 2016. aasta juulikuus on kavas salvestada ka ühine debüütplaat.

Viimased uudised

Hiiu Folk jätab aasta vahele

Hiiumaa pärimusmuusika festivali korraldajad on otsustanud oma armsa publiku, vahvate esinejate ja tublide korraldajate heaolu ja tervise huvides festivali aasta võrra edasi lükata. „Tänavune programm sai väga põnev ja on siiralt kahju, et ei saa publikule seda pakkuda,” ütles Hiiu Folgi korraldaja Astrid Nõlvak. „Õnneks on enamik esinejaid öelnud, et tahaksid…