Mirjam ja Aleksandra

Mirjam Kivisild on laulja kelle hääl ei jäta ükskõikseks. Tema esituses on isikupära ja tundlikku dünaamikat, ilu ja teksti sügavat läbitunnetamist. Mirjam on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrant klassikalise kitarri erialal, laulma hakkas ta aga ammu enne kitarriõpingutega alustamist.
Mirjami hääl on kindlasti tuttav nii mõnelegi kuulajale ansamblist „Trepikoda“.

Aleksandra Kremenetski on löökpillimängija, kelle mängus on kontraste ja mõnusat tiksu, virtuoossust ja kauneid meloodiaid. Aleksandra kireks on erinevad trummid ja löökpillid nagu vibrafon, marimbula, kalimba, kuid samuti iidsed rahvakoraalid oma meeldejäävate meloodiate ning sügavate sõnadega.
Mirjam ja Aleksandra püüavad juhtida kuulaja laulu, kitarri ja löökpillide abil vaimulike rahvaviiside maailma.

Mirjamit ja Aleksandrat seob nii aastatepikkune muusikatöö Oleviste koguduses kui ühised õpingud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Mirjam on korduvalt esinenud koos Aleksandra asutatud löökpilliduoga „Redel Ruudus“ ja 2016. aasta juulikuus on kavas salvestada ka ühine debüütplaat.

Viimased uudised

Aasta vahele jätnud Hiiu Folk toimub kindlasti

Ootame oma publikut 16. Hiiumaa pärimusmuusika festivalile 15.–18. juulil, et aastase sunnitud pausi järel kokku saada. Muusikasõpru rõõmustavad sel erilisel aastal Estonian Voices, Puuluup, Justament, Mari Kalkun, Curly Strings, Svjata Vatra koos Rute Trochynsky ja Ukraina naiste kooriga Žurba, Ida-Elina Soomest ja paljud teised. Muidugi on võimalus osaleda loodusmatkadel ja õpitubades, pere…