Lekarerätten

Tule kuula
Laupäeval 22.juuli kell 18:30 Kassari kiigeplatsil

Neli tugevat muusikut lisamas traditsioonilisse põhjamaisesse muusikasse modernsemaid popi, džässi ja maailmamuusika rütme. Bändi energia paneb jalad tatsuma ja toob rahva tantsupõrandale!

Lekarerätteni poisid mängivad koos 2014. aastast ja on esinenud mitmetel põhjamaade folk- ja džässifestivalidel.

Olof Kennemark – viiul
Albin Broberg – cittern
Oskar Lindström – klahvpillid
Anton Johansson – löökpillid


The meeting between four strong musicians is the foundation for Lekarerätten. They have since 2014 been allowed the Nordic musical tradition to meet modern expressions from pop, jazz and world music. The result have with the help of the bands energy and drive left footprints on the dance floors as well as in venues.

Lekarerätten had its first performance at Copenhagen Jazz Festival, followed by concerts at Linköping Folk Music Festival, Folkamok and Stallet to name a few.

Viimased uudised

Hiiu Folk jätab aasta vahele

Hiiumaa pärimusmuusika festivali korraldajad on otsustanud oma armsa publiku, vahvate esinejate ja tublide korraldajate heaolu ja tervise huvides festivali aasta võrra edasi lükata. „Tänavune programm sai väga põnev ja on siiralt kahju, et ei saa publikule seda pakkuda,” ütles Hiiu Folgi korraldaja Astrid Nõlvak. „Õnneks on enamik esinejaid öelnud, et tahaksid…