Kärt Tomingas ja Külli-Katri Esken

Tule kuula
Laupäeval 22.juuli kell 15:00 Suuremõisa lossis

Kärt Tomingas. Foto: Daisy Lappard

Laulja Kärt Tomingas on laulja ja pianisti Külli-Katri Eskeniga aastaid koostööd teinud. On olnud intensiivsemaid hetki ja ka pikemaid pause, mil eluülesanded erinevatele radadele viinud.

Põhiliselt on duo esitanud Kärt Tomingase originaalloomingut, milles on nii folgilikku kui ka džässilikku puudutust. Tekst ja muusika on võrdselt olulised.

Kärt ja Külli-Katre alustasid koos ansamblis Park. Pärast lavakunstikateedri lõpetamist on Kärt pendeldanud muusika ja näitlemise vahel ning seetõttu ei ole olnud stabiilset muusikalist kooslust.

Praegu on Kärdil käsil neljanda CD „Tähistus“ salvestamine. Plaadil on kandev osa ka Külli-Katril ning kontserdil tuleb esitusele mitmeid uusi lugusid sellelt plaadilt. Loomulikult laulavad nad ka vanemaid lemmiklaule.

Külli-Katri Esken

Nad ei paku meelelahutust, vaid püüavad ühendada meeli, publikul on nende kontserdil alati oluline osa. Seetõttu on virge meelega ärksatel inimestel suur võimalus duoga koos head energiat genereerida. Koos olles juhtub häid asju.
Kuula

Viimased uudised

Hiiu Folk jätab aasta vahele

Hiiumaa pärimusmuusika festivali korraldajad on otsustanud oma armsa publiku, vahvate esinejate ja tublide korraldajate heaolu ja tervise huvides festivali aasta võrra edasi lükata. „Tänavune programm sai väga põnev ja on siiralt kahju, et ei saa publikule seda pakkuda,” ütles Hiiu Folgi korraldaja Astrid Nõlvak. „Õnneks on enamik esinejaid öelnud, et tahaksid…