Duo Malva & Priks

Tule kuula
Laupäeval 22.juuli kell 23:15 Kassari kiigeplatsil

Akordion koos laulu ja kehapilli rütmiga kõlab juba nagu ansambel. Kui lisada veel kaasakiskuvalt gruuviv rütmimootor, siis annab kooslus väiksemat sorti orkestri mõõdu välja!

Kaks meest Viljandist, kes pillidega hea meelega mürgeldavad, kuid ei põlga ära ka rahulikumat põhjamaist helikeelt. Regilaulud, torupillilood ja uus folk – olgu lugu missugune, meie muusikast leiab nii lihtsust kui ka isikupära, minimalismi kui ka võimsust.

Tume, tantsuline, omaloominguline ning pärimuslik!

Kulno Malva – akordion, laul, torupill
Kristjan Priks – löökpillid, laul

facebook.com/malvapriks


The accordion, vocals and the rhythm of the body instrument sounds like a band but if you add a thrillingly groovy rhythm engine, it becomes a full orchestra!

These two men from Viljandi like to play around with musical instruments but they do not shy away from more serene Nordic soundscapes either. Runo-songs, bagpipe tunes and newer folklore – in all of their songs, they are constantly searching for uniqueness in simplicity and minimalism and power in their music.

Viimased uudised

Hiiu Folk jätab aasta vahele

Hiiumaa pärimusmuusika festivali korraldajad on otsustanud oma armsa publiku, vahvate esinejate ja tublide korraldajate heaolu ja tervise huvides festivali aasta võrra edasi lükata. „Tänavune programm sai väga põnev ja on siiralt kahju, et ei saa publikule seda pakkuda,” ütles Hiiu Folgi korraldaja Astrid Nõlvak. „Õnneks on enamik esinejaid öelnud, et tahaksid…