Vox Clamantis ja leelokoor

Vox Clamantis ja leelokoor Verska naase´ programmi läbivaks teemaks on erinevate traditsioonide põimumine vaimulikus pärandis.

Gregooriuse laulu viljelev ansambel Vox Clamantis on dialoogis Värska naiste leelokooriga, kes annab edasi elusat pärimust, mis on neile igapäevaseks muusikaliseks keeleks. Kava läbivaks temaatikaks on vaimulik sõnum, mis kõlab nii Vox Clamantise esituses kui ka seto leelos.

Vox Clamantis koosseisus: Jaanika Kuusik, Jaanika Kilgi, Liisi Promet, Miina Pärn, Mari Kalling, Anto Õnnis, Sander Pehk, Lodewijk van der Ree, Sakarias Jaan Leppik, Taniel Kirikal, Aare Külama ja Ott Kask.

Kunstiline juht Jaan-Eik Tulve

Värska naiste leelokoor koosseisus: Jane Vabarna, Elo Toom, Tiina Kadarpik, Marika Keerpalu, Merle Suss, Marje Linnus, Eve Kapten, Laura Kruusamäe, Sille Leamon

Viimased uudised

Parima hinnaga pärimusmuusika festival Hiiu Folk

15. korda toimuv Hiiu Folk – see on neli päeva kvaliteetseid kontserte Kassari kiigeplatsil, intiimsed kontserdid väiksemates paikades ja kirikutes üle terve Hiiumaa, töötoad, tegevused lastele, loodusmatkad saare kaunitesse paikadesse ning mõnus olemine kõigile, kes peavad lugu rahuliku atmosfääriga festivalist meretagusel maal. 18.–21. juulil esinevad: Tõnis Mägi, Naised Köögis, Marek Sadam ja Sadamasild, Nedsaja Küla…