Vox Clamantis ja leelokoor

Vox Clamantis ja leelokoor Verska naase´ programmi läbivaks teemaks on erinevate traditsioonide põimumine vaimulikus pärandis.

Gregooriuse laulu viljelev ansambel Vox Clamantis on dialoogis Värska naiste leelokooriga, kes annab edasi elusat pärimust, mis on neile igapäevaseks muusikaliseks keeleks. Kava läbivaks temaatikaks on vaimulik sõnum, mis kõlab nii Vox Clamantise esituses kui ka seto leelos.

Vox Clamantis koosseisus: Jaanika Kuusik, Jaanika Kilgi, Liisi Promet, Miina Pärn, Mari Kalling, Anto Õnnis, Sander Pehk, Lodewijk van der Ree, Sakarias Jaan Leppik, Taniel Kirikal, Aare Külama ja Ott Kask.

Kunstiline juht Jaan-Eik Tulve

Värska naiste leelokoor koosseisus: Jane Vabarna, Elo Toom, Tiina Kadarpik, Marika Keerpalu, Merle Suss, Marje Linnus, Eve Kapten, Laura Kruusamäe, Sille Leamon

Viimased uudised

22. juulil lõppes XIV Hiiu Folk

22. juuli õhtul lõppes festival lõppkontserdiga XIV Hiiu Folk „Juurte juures“. Festivali juhi Astrid Nõlvaku sõnul on Hiiu Folgi eripära ja emotsioon, mida ta tahab jagada, soojus ja armastus. „See on tunne, et oled nagu maal vanaema juures, kes on sind väga oodanud: laud on kaetud, voodi on tehtud, sa oled hoitud,…