Redel Ruudus & Mirjam Kivisild

Tule kuula
Pühapäeval 23.juuli kell 16:45 Reigi kirikus

Ligi kolmeaastane Redel Ruudus (Aleksandra Kremenetski ja Valeria Jagudina) on Eesti muusikamaastikul ainulaadne ansambel, mis esitab džässi, folki ning popmuusikat erinevatel löökpillidel, põhirõhuga marimbal ja vibrafonil. Mirjam Kivisild annab löökpilliduole veel rohkem sära ja soojust, edastades oma erilise lauluoskusega vaimulike rahvaviiside sügavat sõnumit. Ansambli repertuaari mahub nii eesti rahvakoraalide ja juudi folkloori meeldejäävaid meloodiaid, Aafrika-pärast rütmikat kui ka tohutu hulk improvisatsiooni.

Oktoobris 2016 nägi ilmavalgust trio debüütplaat „Maa ja Taevas“, kus lisaks kirikukoraalidele ja originaalloomingule on kavaga läbi põimunud Timo Lige lugu „Vähem mind ja rohkem Jeesust“.

Mirjam Kivisild – laul, kalimba
Aleksandra Kremenetski – vibrafon, marimbula, löökpillid
Valeria Jagudina – marimba, löökpillid

www.redelruudus.com

Viimased uudised

XIII Hiiu Folk oli helge ja päikeseline

Pühapäeva õhtul lõppes trio AR-GOD kontserdiga Pühalepa kirikus XIII Hiiu Folk. „Minule tundus festivali õhkkond väga päikeselisena," ütles korraldaja Astrid Nõlvak. „Muusikutest kiirgas helgust, seda kiirgas ka publikust ja omavahel tekkis mõnus positiivne sünergia.“ Nõlvak ütles, et tema enda helgele vaatele aitas muidugi kaasa see, et ta elus on praegu selline etapp. „Mu…