Mirjam ja Aleksandra

Mirjam Kivisild on laulja kelle hääl ei jäta ükskõikseks. Tema esituses on isikupära ja tundlikku dünaamikat, ilu ja teksti sügavat läbitunnetamist. Mirjam on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrant klassikalise kitarri erialal, laulma hakkas ta aga ammu enne kitarriõpingutega alustamist.
Mirjami hääl on kindlasti tuttav nii mõnelegi kuulajale ansamblist „Trepikoda“.

Aleksandra Kremenetski on löökpillimängija, kelle mängus on kontraste ja mõnusat tiksu, virtuoossust ja kauneid meloodiaid. Aleksandra kireks on erinevad trummid ja löökpillid nagu vibrafon, marimbula, kalimba, kuid samuti iidsed rahvakoraalid oma meeldejäävate meloodiate ning sügavate sõnadega.
Mirjam ja Aleksandra püüavad juhtida kuulaja laulu, kitarri ja löökpillide abil vaimulike rahvaviiside maailma.

Mirjamit ja Aleksandrat seob nii aastatepikkune muusikatöö Oleviste koguduses kui ühised õpingud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Mirjam on korduvalt esinenud koos Aleksandra asutatud löökpilliduoga „Redel Ruudus“ ja 2016. aasta juulikuus on kavas salvestada ka ühine debüütplaat.

Viimased uudised

22. juulil lõppes XIV Hiiu Folk

22. juuli õhtul lõppes festival lõppkontserdiga XIV Hiiu Folk „Juurte juures“. Festivali juhi Astrid Nõlvaku sõnul on Hiiu Folgi eripära ja emotsioon, mida ta tahab jagada, soojus ja armastus. „See on tunne, et oled nagu maal vanaema juures, kes on sind väga oodanud: laud on kaetud, voodi on tehtud, sa oled hoitud,…