Mirjam ja Aleksandra

Mirjam Kivisild on laulja kelle hääl ei jäta ükskõikseks. Tema esituses on isikupära ja tundlikku dünaamikat, ilu ja teksti sügavat läbitunnetamist. Mirjam on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrant klassikalise kitarri erialal, laulma hakkas ta aga ammu enne kitarriõpingutega alustamist.
Mirjami hääl on kindlasti tuttav nii mõnelegi kuulajale ansamblist „Trepikoda“.

Aleksandra Kremenetski on löökpillimängija, kelle mängus on kontraste ja mõnusat tiksu, virtuoossust ja kauneid meloodiaid. Aleksandra kireks on erinevad trummid ja löökpillid nagu vibrafon, marimbula, kalimba, kuid samuti iidsed rahvakoraalid oma meeldejäävate meloodiate ning sügavate sõnadega.
Mirjam ja Aleksandra püüavad juhtida kuulaja laulu, kitarri ja löökpillide abil vaimulike rahvaviiside maailma.

Mirjamit ja Aleksandrat seob nii aastatepikkune muusikatöö Oleviste koguduses kui ühised õpingud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Mirjam on korduvalt esinenud koos Aleksandra asutatud löökpilliduoga „Redel Ruudus“ ja 2016. aasta juulikuus on kavas salvestada ka ühine debüütplaat.

Viimased uudised

Parima hinnaga pärimusmuusika festival Hiiu Folk

15. korda toimuv Hiiu Folk – see on neli päeva kvaliteetseid kontserte Kassari kiigeplatsil, intiimsed kontserdid väiksemates paikades ja kirikutes üle terve Hiiumaa, töötoad, tegevused lastele, loodusmatkad saare kaunitesse paikadesse ning mõnus olemine kõigile, kes peavad lugu rahuliku atmosfääriga festivalist meretagusel maal. 18.–21. juulil esinevad: Tõnis Mägi, Naised Köögis, Marek Sadam ja Sadamasild, Nedsaja Küla…